Infoline a podpora: +420 724 000 622

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

©2020 All rights reserved Sunseed Development s.r.o.

Sunseed Development s.r.o., Mariánské náměstí 48, 763 14 Zlín-Štípa, IČ 04401557, tel.: +420 577 050 101, E-mail: info@sunseed.cz

Site made by Jan Hegmon and Team

Kdo jsme?

Firmu Sunseed Development založili tři zkušení a úspěšní pracovníci v oblasti vývoje aplikačního softwaru 

Bc. Jan Sobotík

Honza je vývojář, softwarový architekt, technolog, který navrhl a v prvních letech i naprogramoval unikátní skladový ERP systém DRS. Systém je využíván u leadrů českého maloobchodu v oblasti prodeje sportovního zboží, módního zboží, tabákových výrobků a v mnohých dalších maloobchodních řetězcích. Honza a kolegové spolupracují na projektech i release software déle než deset let a skloubení technických znalostí, technických návrhů, návrhů architektury řešení s více než dvaceti lety přímého kontaktu s trhem dalo vzniknout nejednomu pěknému a úspěšnému řešení. Honza je hlavní architekt řešení, šéf skupiny vývojářů a  je též jednatelem společnosti.

jan.sobotik@sunseed.cz

+420 737 332 438

Ing. Jiří Hegmon

Jirka pracuje s kolegy od dob svých středoškolských studií. Má bohaté zkušenosti s realizací ERP maloobchodních a distribučních aplikací, databázových systémů a implementací pokladních systémů u řetězců s celosvětovou působností a stovkami pokladen. Jeho specializací jsou implementace u retailistů s malými vysokoobrátkovými prodejnami (Geco, Valmont, Trafikon, Peal a jiní) a zahraniční projekty. Jirka se po pěti letech opět přidal k Honzovi a od ledna 2019 se  podílí na návrhu řešení, databázových struktur, vede skupinu konzultantů a je hlavním projekt manažerem na existujících projektech. Jirka je též jednatelem společnosti.

jiri.hegmon@sunseed.cz

+420 606 700 085

Ing. Jindřich Hegmon

Jindřich byl zakladatelem a šéfem významné softwarové firmy DATEC specializujiící se na automatizaci maloobchodu a velkoobchodu. Firma působila na evropském trhu od roku 1991 do roku 2014, kdy její aktivity převzala firma Diebold Nixdorf. Produkty firmy  dodnes využívá mnoho retailistů na tisících pokladních míst v mnoha zemích. Jindřich se po pěti letech vrací a rád využije své zkušenosti, vášeň pro moderní technologie, inovativnost, manažerské schopnosti a hlavně pochopení pro potřeby uživatelů software. Pracuje ve firmě jako softwarový designer a konzultant nově vznikajících aplikací a je od 1.2.2019 CEO společnosti.

jindrich.hegmon@sunseed.cz

+420 602 520 069