Váš web

Abychom Vám mohli připravit opravdu pěknou a funkční webovou prezentaci, musíme se o Vás nejdříve něco dozvědět. Zajímá nás především typ Vašeho podnikání. Sami pak dokážeme připravit návrh i základní obsah Vašeho webu. Pokud nám pošlete potřebné podklady jako firemní logo, adresu, kontaktní osoby a případně titulní obrázek, dostanete náš návrh do 48 hodin po potvrzení objednávky. Bude to pouze "první nástřel" o kterém se můžeme dále prostřednictvím e-mailů či telefonátů bavit. Nemáme ambici připravovat prezentace velkým firmám, ale živnostníkům a menším firmám, které se chtějí na internetu prezentovat. Na Vašich WEBových stránkách se budou podílet velmi zkušení designeři jako pan Tomáš Vozábal z firmy Purefiction Zlín (www.purefiction.cz) nebo pan Zdeněk Pudil z firmy STANDS AND DESIGN. Jakmile si odsouhlasíme základní design prezentace a vybere si potřebný plán, budeme pro Vás web udržovat. Výhodou je pro Vás přístup do editačního systému, který je velmi jednoduchý, intuitivní a údržbu zvládne i průměrný středoškolák. Tak si můžete web udržovat sami s naší podporou.

Potřebujete responsivní webové stránky? 

CENÍK

Rozsah max. tří stránek

1GB šířka pásma

500 MB úložný prostor

Propojení s doménou

Servis pouze mailem

br

br

MALÝ WEB

175 CZK / měsíc

Rozsah max. pěti stránek 

2 GB šířka pásma

3 GB úložný prostor

Propojení s doménou

Doména .com zdarma

Servis mail a telefon

Ikona pro uložení na plochu

STŘEDNÍ WEB

375 CZK / měsíc

Neomezený rozsah

Neomezená šířka pásma

10 GB úložný prostor

Propojení s doménou

Doména .com zdarma

Administrace formulářů

Ikona pro uložení na plochu

PROFI WEB

od 550 CZK / měsíc

Základní návrh stránek

Příprava základní makety Vašeho WEBu, která obsahuje základní stránky Home resp. O nás, Naše nabídka včetně fotogalerie a Kontakty. Rozsah bude přizpůsoben obsahu informací, které nám poskytnete. V návrhu bude hotova navigace na Vašem WEBu a navrženo barevné schéma. Podmínkou je, že Vás kontaktuje náš pracovník a telefonicky si ověří Váš seriózní zájem.

zdarma

Návrh logotypu (volitelně)

Pokud nemáte navrženo firemní logo nebo ho chcete změnit, obraťte se na nás. Logotyp vytvoříme či přizpůsobíme dle Vašich představ a požadavků, s ohledem na moderní trendy.

od 2.500 Kč bez DPH

Dokončení webu

Dokončení webu v rozsahu O nás, Naše nabídka, Kontakty. Web automaticky obsahuje texty, které dodáte, moderní motivy a pozadí na kterých se shodneme, popis Vaší nabídky s fotogalerií (do 25 obrázků) a kontakty se základním dotazníkovým formulářem a mapou s možností vyhledání trasy k Vaší firmě. Web bude optimalizován tak, aby byl pěkný na displeji počítače i mobilního telefonu.

5.000 Kč bez DPH

Rozšíření webu o další stránku

Stránky si můžete do Vašeho webu libovolně přidávat. Po čase se můžete rozhodnout přidat Novinky, propojit web se sociálními sítěmi, vytvořit si pěkný katalog produktů, propojit WEB s e-shopem, přidat pěkné menu do restaurace atd. Rádi Vám pomůžeme Vaši webovou prezentaci rozšířit.

od 1.000 Kč bez DPH / stránka

Pravidelné platby

Váš web je bezpečně provozován v cloudovém prostředí. Zároveň jsou všechna Vaše data pravidelně zálohována. Službu můžete platit po jednotlivých měsících nebo si ji předplatit na celý rok. Schémata lze po dobu využívání našich služeb měnit a navyšovat.

JAK OBJEDNAT?

1. Vyplníte a odešlete objednávkový formulář
2. E-mailem vám přijde potvrzení, že jsme dotazník přijali
3. Do 24 hodin se vám ozve náš pracovník, který si ověří váš zájem a představy o webové prezentaci
4. Připravíme první verzi webu a zpřístupníme vám ji
5. Vyberete si jeden z platebních plánů a uhradíte
6. Po přijetí platby práci nejpozději do pěti dnů dokončíme a zašleme vám přihlašovací údaje
7. Kdykoli se můžete obrátit na naši zákaznickou podporu a požádat ji o pomoc či konzultaci

Infoline a podpora: +420 724 000 622

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

©2020 All rights reserved Sunseed Development s.r.o.

Sunseed Development s.r.o., Mariánské náměstí 48, 763 14 Zlín-Štípa, IČ 04401557, tel.: +420 577 050 101, E-mail: info@sunseed.cz

Site made by Jan Hegmon and Team

Sunseed Development s.r.o.